HomeΠεριφερειακάΑξεσουάρ για LaptopΦορτιστές Laptop ΓΝΗΣΙΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ DELL 65W 19.5V 3.34A Inspiron 15 3576 LA65NS2-01 MPN 10160182
Previous product
ΓΝΗΣΙΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ LENOVO 65W 20V 3.25A LENOVO V15R5 V15ADA R5 ADLX65CCGE2A 61,60€
Back to products
Next product
Αυθεντικός φορτιστής HP Pavilion DV6 2129EV 2010SV 608428-001 609940-001 19V 4.74A 90W 41,73€
ΓΝΗΣΙΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ DELL 65W 19.5V 3.34A Inspiron 15 3576 LA65NS2-01 MPN 10160182
Παράδοση σε 1-4 ημέρες
30 in stock
SKU: 10160182 Category: Φορτιστές Laptop
Share
Facebook Twitter Pinterest
  • Description
  • Additional information
Description
ΓΝΗΣΙΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ DELL 65W 19.5V 3.34A Inspiron 15 3576 LA65NS2-01
01re1319
Additional information
Weight 1 kg
Κατασκευαστής
OEM
Related products
Close
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M26 – ASUS
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M26 – ASUS Τεχνικά Χαρακτηριστικά:19V(120W Max) 4.0 x 1.35 x 10mm ASUS : 19V/3.42A19V/2.37A19V/4.7A Συμβατό
Add to cart
Quick view
Close
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M1 – Toshiba – Nec
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M1 – Toshiba – Nec Τεχνικά Χαρακτηριστικά: 15V(90W Max)6.3 X 3.0mm TOSHIBA:15V/3A15V/4A15V/5A15V/6A NEC: 15V/6A etc.
Add to cart
Quick view
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M22 – SAMSUNG
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M22 – SAMSUNG Τεχνικά Χαρακτηριστικά:19V(120W Max) 3.0 x 1.0 x 10mm SAMSUNG : 19V/2.1A Συμβατό
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M15 – ACER – LITEON
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M15 – ACER – LITEON Τεχνικά Χαρακτηριστικά:19V(120W Max) 5.5 X 1.7 X 12mm ACER: 19V/3.16A19V/3.42A19V/4.74A
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M16B – APPLE
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M16B – APPLE Τεχνικά Χαρακτηριστικά: 16.5V(120W Max)  MAGSAFE 2 Apple macbook pro: 16.5V/3.65A Συμβατό με τα
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M11 – IBM/LENOVO
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M11 – IBM/LENOVO IBM/LENOVO:  20V/4.5A20V/3.25A etc. Συμβατό με τα μοντέλα των φορτιστών: PT-31PT-90W-U11PT-120PT-120WATTPT-80WATT 7.9×5.4x12mm
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M28 – Lenovo – Square
POWERTECH Βύσμα για φορτιστή LAPTOP – M28 – Lenovo –  Square Τεχνικά Χαρακτηριστικά:20V(90W Max), 3.5A, 4.5A, Square LENOVOYoga 11S Yoga 13