HomeΑνταλλακτικά Tablet ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ ΑΦΗΣ TOUCH SCREEN MLS Alu Plus 4G IQ1019 10.1 inches DP101325-F1
Previous product
Back to products
Next product
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ ΑΦΗΣ TOUCH SCREEN MLS Alu Plus 4G IQ1019 10.1 inches DP101325-F1
Παράδοση σε 1-4 ημέρες
30 in stock
SKU: digi22 Category: Ανταλλακτικά Tablet
Share
Facebook Twitter Pinterest
  • Description
  • Additional information
Description
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ ΑΦΗΣ TOUCH SCREEN MLS Alu Plus 4G IQ1019 10.1" DP101325-F1
Digitizer Οθόνη Αφής Τζάμι MLS Alu Plus 4G IQ1019 10.1" DP101325-F1
Additional information
Weight 1 kg
Κατασκευαστής
OEM
Related products
Close
Αυτοκόλλητες ταινίες για iPad 2
Add to cart
Quick view
Close
Βάση SIM για iPad 2/3/4
Βάση SIM για iPad 2/3/4
Add to cart
Quick view
Καλώδιο Flex Microphone για iPad Mini
Βάση SIM για iPad Air 2
Βάση SIM για iPad Air 2
Καλώδιο Flex κοννέκτορα φόρτισης για iPad Air 2, Black
Καλώδιο Flex και εμπρός κάμερα για iPad Mini 3
Ηχεία για iPad Mini 1 Mini 2 Mini 3, Left & Right 2 in 1, High Copy