HomeΕίδη ΣπιτιούΦωτισμόςΦακοί PHILIPS φορητός φακός LED SFL1000P-10, 1000 series, 70lm, μαύρος
Previous product
PRIMO TAPE αυτοκόλλητη υφασμάτινη τανία SEL-021, 48mm x 50m, γκρι 10,01€
Back to products
Next product
PHILIPS φορητός φακός LED SFL1000P-10, 1000 series, 70lm, μαύρος
Παράδοση σε 1-4 ημέρες
100 in stock
SKU: SFL1000P-10 Category: Φακοί
Share
Facebook Twitter Pinterest
  • Description
  • Additional information
Description
-LED φωτισμός
-για καθημερινή χρήση
-φωτίζει μέχρι τα 65m
-διάρκεια εώς και 2,5 ώρες συνεχούς χρήσης
-IPX4 πιστοποιητικό αδιαβροχοποίησης
-στη συσκευασία συμπεριλαμβάνεται μπαταρία ΑΑ/LR6
-κατασκευασμένος απο ανθεκτικό κράμα αλουμινίου
-ελαφρύς και ανθεκτικός
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Τεχνολογία : LED
Lumens: 70
Τροφοδοσία: 1x ΑΑ/LR6
Μήκος: 182mm
Πλάτος: 125mm